Jdi na obsah Jdi na menu
 


                          Venkov

Badlans

Badlans

Policisti vás vysadili na venkově. Dostanete úkol zabít svědka, který v chatě střeženou FBI. Nejprve si kupte zbraně nezapomeňte na pistoli s tlumičem. Použijte motorku, abyste se tam dostali. Až tam dojedete zabijte ho, ale hlavně mu neustřelte hlavu! Poté ho vyfoťte fotoaparátem a pak dojeďte vyvolat snímek. A uložte.

First Date

Dojeďte na ?. Poté se seznámíte s Catalinou pak se objeví čtyři značky $.

Catalina

Tanker Commander

Pokusíte se vykrást benzínku, ale nepovedlo se to a tak, alespoň ukradněte tahač s cisternou. Až je spojíte tak se objeví auto snaží se zničit cisternu. Je nejlepší vystoupit a zabít je. Dovezte to na určené místo.

Teď je dobré splnit vedlejší mise. Mise Trucking (RS Haul Asset) začínáte z místa, kam jste dovezli tahač.

Helena Wankstien

Setkání s ní proběhne na střeše prodejny zbraní v městečku Blueberry a bydlí v Los Santos.

Trucking (RS Haul Asset)

Musíte splnit osm misí každá mise začíná na tom místě, kam jste dovezli tahač. Poslední mise se vám zpřístupní až zpřístupní Las Venturas.

1. odvezte náklad v uvedeném čase na určené místo

2. odvezte náklad na určené místo s poškozením

3. odvezte ilegální náklad na určené místo, ale se třemi hvězdičkami

4. odvezte náklad na určené místo

5. odvezte náklad na určené místo s poškozením

6. odvezte ilegální náklad na určené místo s poškozením

7. odvezte ilegální náklad na určené místo s policií za zády

8. odvezte ilegální náklad na určené místo se čtyřmi hvězdičkami

The Truth

Body Harvest

Přes telefon dostanete úkol sehnat kombajn. Dojeďte na farmu, ale farmáři vám ho nechtějí jen tak dát zadarmo. A tak je nakrmte olovem. Poté ukradněte kombajn cestou vás bude pronásledovat auto a tak radši vystupte a zneškodněte. Potom kombajn odvezte na označené místo.

Catalina II

King in Exile

Cesar vám zavolá a jeďte na CV v animaci se dozvíte co je nového v Los Santos. Poté vám zavolá Catalina a tak dojeďte do horské chaty.

First Base

V animaci se setkáte s Catalinou a na mapě se objeví tři symboly $.

Local Liquor Store

Jde o misi na východ od chalupy. Jste svědky přepadení čtyř mužů. Sedněte s Catalinou na čtyřkolku a zabíjejte ostatní pokaždé, když jednoho zabijete vypadne z něj kufr s penězma. Až budete mít všechny kufry tak se vraťte do chalupy.

Gone Courting

V animaci se skamarádíte s Catalinou.

Against All Odds

Vydejte se na západ a vejděte do sázkové kanceláře. Catalina se postará o rukojmý a vy mezitím umístěte na dveře výbušninu až vybouchne tak ji dejte i na trezor seberte peníze a vyjděte zadním vchodem. Tam na vás čekají policisté poté odjeďte do lakovny a následně do chalupy.

Made in Heaven

Další krátká animačka.

Small Town Bank

Přepadněte banku, ale spustí alarm tak rychle zastřelte ochranku rozstřílejte bankomaty a seberte peníze. Vyjděte zadním vchodem tam už na vás čekají policisti a tak je postřílejte. Poté zabijte i ty, kteří jsou na motorce nasedněte na ně a následujte Catalinu po krátké honičce Catalinu obklíčí a vy ji zachráníte. Po přestřelce jeďte do chalupy.

Badlans

Wu Zi Mu

Zajeďte na značku CV a po animaci začne závod jeďte opatrně a někdy vytlačte nějakého soupeře z tratě. Závod je v celku jednoduchý po závodu si to uložte.

Ferewell, My Love

Je úplně stejný akorát se jede obráceně.

The Truth

Are You Going to San Fiero

Jakmile dojedete na farmu objeví se policistká helikoptéra. Poté podpalte marihuanu až to uděláte dostanete raketomet a sestřelíte helikoptéru poté nastupte do auta a pojedete do garáže v San Fieru.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář